Komşumuz ve modanın duayenlerinden Cemil İpekçi. Genç tasarımcılar ile çalışmamızın çok hoşuna gittiğini belirtip, bizi ve tasarımcı arkadaşları destekleyeceğini söyledi. İltifatlarıyla bizleri onore etti. Cemil bey daha sonra asistanlarını butiğimize göndererek, her türlü destek için yanımızda olacağını tekrar dile getirdi. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederiz.

 

Cemil İpekçi

TekstilTEKSTIL.html

Tasarımcılar

Basında bizBASIN.html
İletişimILETISIM.html
AksesuarAKSESUAR.html
ÇantaCANTA.html
Misafirlerimiz
Ana SayfaWelcome.html

Belki çoğumuz onu görsek tanıyamayız ama bir kaç şarkı adı söylesek, Son Sardunyalar, Aşkları da vururlar, Rakkas… Evet tüm bu sevdiğimiz şarkılarda söz yazarlığı yapmış dünya güzeli şair bizi ziyaret etti. Renkli kişiliği ile butiğimize renk kattı. Beğendiği parçaları aldı. İyi günlerde kullansın. Tatlı sohbetini ve güler yüzünü her zaman bekleriz.

Yelda Karataş

Harun Kolçak, menajeri ve Yüksek Sadakat grubu eski solisti Kenan oldu ilk konuklarımız. Bir yandan sohbet ettik, bir yandan ürün inceleyip denedik. Harun bey bir kaç parça aldı. Güle güle kullansın. O parçalardan birinden söz etmeden geçemeyeceğiz. Çünkü ona çok yakıştı. Hüdaverdi gözlükleri :) Sonrasında sıcak sohbetimize butiğimizin önünde devam ettik. Gecenin ilerleyen saatinde Harun Kolçak'ın daveti üzerinde bizlerde iadeyi ziyaretimizi yaptık. Çok keyif aldık. Teşekkür ederiz. 

Harun Kolçak